Aktualności

Być życzliwym człowiekiem przez cały rok

Dodano dnia: 28.11.2023

21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości. Jego idea jest niezmienna- bądźmy dla siebie życzliwi, rozwiązujmy problemy w sposób pokojowy, a nie siłowy, dlatego ten dzień i u nas był wyjątkowy. Uśmiechy, miłe słowa, dobre uczynki, pozytywna energia i dobre emocje towarzyszyły nam przez cały dzień. Uczniowie przygotowali dekorację szkoły oraz miłe atrakcje- ... Czytaj więcej »

Szkolne Koło Wolontariatu

Dodano dnia: 28.11.2023

Wolontariat w naszej szkole działa bardzo prężnie. Opiekun Pani Małgosia Cieślik wraz z członkami działają nieustannie w różnego typu przedsięwzięciach. W październiku nasi wspaniali wolontariusze Nadia, Oliwia i Tomek wzięli udział w marszu ,,Kocham Cię Życie " zorganizowanym przez Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek. W listopadzie Nasi Wolontariusze ... Czytaj więcej »

Święto Niepodległości 2023

Dodano dnia: 28.11.2023

Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych. Po 123 latach zaborów – niewoli naznaczonej walką, cierpieniem i wysiłkiem wielu pokoleń Polek i Polaków – nasz kraj odzyskał suwerenność. Uczniowie naszej szkoły świętowali 105 rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości biorąc udział ... Czytaj więcej »

III Festiwal Piosenki Patriotycznej

Dodano dnia: 28.11.2023

Po raz trzeci w naszym mieście odbył się Festiwal Piosenki Patriotycznej pod nazwą „Moja Ojczyzna" zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 23 w Elblągu. Wśród uczestników znaleźli się nie tylko utalentowani przedszkolacy, lecz także żołnierze XVI Pułku Logistycznego w Elblągu oraz Orkiestra wojskowa z Elbląga, tworząc razem wyjątkowe ... Czytaj więcej »

Running Scary Dictation

Dodano dnia: 28.11.2023

31 października w naszej szkole odbyło się "Running Scary Dictation". Ale było zabawy, kto szybciej pobiegnie, zapamięta, wróci do kartki i napiszę prawidłowo słowo po angielsku. Brawo dla uczniów, którzy chętnie i ambitnie wzięli udział w konkursie!!! Taki kreatywny Halloween bardzo nam się podobał.... Czytaj więcej »

Święto Edukacji Narodowej w SP 23

Dodano dnia: 28.11.2023

Celebrowaliśmy dzisiaj Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji w naszej szkole odbył się uroczysty apel podczas, którego klasa 3A zaprezentowała przedstawienie. 😊💛 Wszystkim pracownikom naszej szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia: Dziękujemy w tym szczególnym dniu: za naukę i włożony w nią trud. Za wiarę w nasze możliwości, ... Czytaj więcej »