Aktualności

KOLEJNA WIZYTA W KOCIEJ CHATCE

Dodano dnia: 24.10.2021

Kolejna wizyta w Kociej chatce Tym razem oprócz pieszczot i nasze Wolontariuszki przekazały karmę od całej społeczności szkoły dla kociaków. Zakupiona została w ramach realizacji projektu ,,Ocalmy Rajskie ogrody Europy" Erasmus + Szkolne Koło Wolontariatu... Czytaj więcej »

NAKRĘTKI DLA ZUZI

Dodano dnia: 20.10.2021

Rozpoczynamy całoroczną akcję zbióki nakŕętek dla Zuzi. Nakrętki zostawiamy w wyznaczonym miejscu na dyżurce Również na dyżurce będzie stał pojemnik na zużyte baterie. Gdy będzie możliwość wymienimy je na roślinki. Szkolne Koło Wolontariatu... Czytaj więcej »

KOCHAM CIĘ ŻYCIE - MARSZ

Dodano dnia: 16.10.2021

,Kocham Życie" marsz ulicami naszego miasta promujący zdrowie i wspierający osoby chorujące na raka piersi. Wśród licznie przybyłych elblążanek i elblążan nasze wspaniałe Wolontariuszki z 7a, 7b, 8a, 8b i Kacper z 8a SP nr 6, który nam towarzyszył, Pani Sarwińska z Paulinką z 3b, Tomasz z 1a oraz p. Dorotka Tomaszewska - Kowalczyk i p. Ewa ... Czytaj więcej »

PIERWSZY DZIEŃ W KOCIEJ CHATCE

Dodano dnia: 15.10.2021

Pierwszy dzień naszych wspaniałych Wolontariuszek w Kociej Chatce prowadzonej przez Fundację Pro Animals. Z inicjatywy Dziewczyn rozpoczęliśmy pomoc w pielęgnacji kociaków i ich socjalizacji. I oczywiście było za krótko trudno było wyjść. Dziewczyny za zgodą Rodziców podpisały długoterminową umowę wolontariacką. Życzymy wytrwałości i zadowolenia ... Czytaj więcej »

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dodano dnia: 14.10.2021

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, pogody ducha, realizacji życiowych pasji i mnóstwa sukcesów – zarówno zawodowych, jak i tych prywatnych, rodzinnych. Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 23 w Elblągu... Czytaj więcej »

SADZIMY RAJSKI OGRÓD

Dodano dnia: 02.10.2021

,,Sadzimy Rajski ogród" = takiego zadania 1 października podjęli się Uczniowie kl. VIII b wraz z Wychowawcą oraz Wolontariusze w ramach projektu ,,Ocalmy Rajskie ogrody". Już czekamy na efekt wspólnej pracy - upiększony teren szkoły i Żonkilowe Pola Nadziei Szkolne Koło Wolontariatu... Czytaj więcej »

PIERWSZY DZWONEK - PODZIĘKOWANIA

Dodano dnia: 18.09.2021

Dziękujemy za taki piękny udział w akcji Pierwszy dzwonek 🙂 Za każdą kredkę, ołówek, zeszyt, blok, mazaki .... Z pewnością wywołają uśmiech na twarzyczkach obdarowanych 🙂 Brawo dla Wszystkich 👏 Szkolne Koło Wolontariatu 🙂... Czytaj więcej »