Aktualności

Festyn 2023 pod hasłem -1,2,3 Multimedialni to My

Dodano dnia: 03.06.2023

W piątek- 2 czerwca br. nasza szkoła zorganizowała „Festyn Rodzinny” pod hasłem –„1,2,3 Multimedialni to My”. Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie wolnego czasu całej społeczności szkolnej i przedszkolnej. Na imprezie gościliśmy przedstawicieli Departamentu Edukacji Panią Beatę Nosewicz i Agnieszkę ... Czytaj więcej »

międzySzkolna Wiosna Teatralna

Dodano dnia: 17.05.2023

15 maja odbyła się "międzySzkolna Wiosna Teatralna". W jury konkursu zasiadała aktorka Beata Przewłocka, która na co dzień pracuje w elbląskim teatrze im. Aleksandra Sewruka. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę nie mieli łatwego zadania. Małe formy teatralne musiały zawierać między innymi zwroty w języku angielskim, a akcja przedstawienia ... Czytaj więcej »

Wiosna w poezji dziecięcej-Konkurs dla elbląskich przedszkoli

Dodano dnia: 13.05.2023

8 maja b.r. zakończył się konkurs recytatorski online „Wiosna w poezji dziecięcej” dla elbląskich przedszkoli, zorganizowany przez przedszkole „Kolorowe Kredki”, które mieści się w naszej szkole. Celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej, kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego, zainteresowanie dzieci ... Czytaj więcej »