Aktualności

!!DODATKOWA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA!!

Dodano dnia: 07.05.2024

Zapraszamy do naszego przedszkola na dodatkową rekrutację od 7 do 10 maja! Jeśli szukasz idealnego miejsca dla swojego dziecka, to dobrze trafiłeś. Nasze przedszkole oferuje przyjazną atmosferę, doświadczonych nauczycieli i bogaty program edukacyjny. Nie przegap tej szansy na zapewnienie swojemu dziecku najlepszego początku w edukacji. Zapisz się już teraz!... Czytaj więcej »

WYNIKI KONKURSU ONLINE "WIOSNA W POEZJI DZIECIĘCEJ"

Dodano dnia: 23.04.2024

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu recytatorskiego online dla przedszkoli pod hasłem "Wiosna w poezji dziecięcej"! Jury był pod wrażeniem wysokiego poziomu prezentacji utworów przez dzieci. Z tego powodu komisja konkursowa zadecydowała przyznać aż 3 pierwsze miejsca oraz wyróżnienie! Serdecznie gratulujemy zwycięzcom: 🥇 I ... Czytaj więcej »

Jestem dzielny, wiem jak pomóc-projekt edukacyjny dla przedszkolaków

Dodano dnia: 02.02.2024

Projekt edukacyjny „ Jestem dzielny, wiem jak pomóc” w ramach programu „Bezpieczny Elbląg – współdziałanie i aktywizacja” wzbogaca umiejętności pierwszej pomocy i promuje zdrowy styl życia wśród dzieci przedszkolnych. I. Zajęcia z Pierwszej Pomocy: Dzieci nauczyły się nakładać opatrunek, zdobywając praktyczne ... Czytaj więcej »