Licznik odwiedzin:        Szukaj  

Projekt "Dzisiaj nauka - jutro sukces"

Szanowni Państwo, Uczniowie !

 

LISTA UCZNIÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROJEKCIE

Dzisiaj nauka, jutro sukces

Plan zajęć na CZERWIEC 2018

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23

 

1

 Wiktoria G.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

7.06(godz.15.30-17.00)

 

13.06(godz.15.40-17.10)

            

6b

2

Łukasz P.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

7.06(godz.15.30-17.00)

 

13.06(godz.15.40-17.10)

 

6a

3

Klaudia C.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

7.06(godz.15.30-17.00)

 

13.06(godz.15.40-17.10)

 

6b

4

Szymon R.

ICT wyrów.

Zaj. z kuratorem

8.06(godz.13.30-15.30)

15.06(godz.13.30-15.30)

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5b

5

Allan M.

ICT wyrów.

Edu. ekonom.

8.06(godz.13.30-15.30)

15.06(godz.13.30-15.00)

7.06(godz.15.30-17.00)

 

5b

6

Antonina P.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

7.06(godz.15.30-17.00)

 

13.06(godz.15.40-17.10)

 

5a

7

Marta K.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

7.06(godz.15.30-17.00)

 

13.06(godz.15.40-17.10)

 

5a

8

Dominika K.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

7.06(godz.15.30-17.00)

 

13.06(godz.15.40-17.10)

 

5a

9

Damian K.

Zaj. z

Kuratorem

Doradz.

zawodowe

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06(godz.16.00-17.30)

 19.06 (godz.16.00-17.30)

6a

10

Dawid S.

Zaj. z

Kuratorem

Doradz.

zawodowe

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06godz.16.00-17.30)                    19.06(godz.16.00-17.30)

6a

11

Dawid U.

Zaj. z

Kuratorem

Doradz.

zawodowe

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06(godz.16.00-17.30)

 19.06(godz.16.00-17.30)

6a

12

 Dominik Z.

Zaj. z

Kuratorem

Doradz.

zawodowe

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06(godz.16.00-17.30)

 19.06(godz.16.00-17.30)

6b

13

Jakub M.

ICT wyrów.

Edu.

Ekonom.

8.06(godz.13.30-15.30)

15.06(godz.13.30-15.30)

7.06(godz.15.30-17.00)

 

5b

14

Karolina S.

Zaj. z

Kuratorem

Doradz.

zawodowe

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06(godz.16.00-17.30)

19.06(godz.16.00-17.30)

6a

15

Sebastian J.

Zaj. z

Kuratorem

Doradz.

zawodowe

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06(godz.16.00-17.30)

 19.06(godz.16.00-17.30)

6a

16

Maximilian M.

Zaj. z

Kuratorem

Doradz.

zawodowe

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06(godz.16.00-17.30)

 19.06(godz.16.00-17.30)

5b

17

Gracjan M.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

 7.06(godz.15.30 –17.00)

14.06(godz.15.30-17.00)

21.06(godz.15.30-17.00)

6.06(godz.16.00-17.30)

20.06( godz.16.00-17.30)

6a

18

Patryk B.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

 7.06(godz.15.30 –17.00)

14.06(godz.15.30-17.00)

21.06(godz.15.30-17.00)

6.06(godz.16.00-17.30)

20.06(godz.16.00-17.30)

6a

19

Adam S.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

7.06(godz.15.30 –17.00)

14.06(godz.15.30-17.00)

21.06(godz.15.30-17.00)

6.06(godz.16.00-17.30)

20.06(godz.16.00-17.30)

6a

20

Jakub M.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

7.06(godz.15.30 –17.00)

14.06(godz.15.30-17.00)

21.06(godz.15.30-17.00)

6.06(godz.16.00-17.30)

20.06godz.16.00-17.30)

6b

21

Filip C.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

7.06(godz.15.30 –17.00)

14.06(godz.15.30-17.00)

21.06(godz.15.30-17.00)

6.06(godz.16.00-17.30)

20.06(godz.16.00-17.30)

6b

22

Rafał C.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

7.06(godz.15.30 –17.00)

14.06(godz.15.30-17.00)

21.06(godz.15.30-17.00)

6.06(godz.16.00-17.30)

20.06(godz.16.00-17.30)

6b

23

Nikola R.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

Zaj. ruchowe

7.06(godz.15.30 –17.00)

14.06(godz.15.30-17.00)

21.06(godz.15.30-17.00)

6.06(godz.16.00-17.30)

20.06godz.16.00-17.30)

14.06(godz.15.40-17.10)

 

6b

24

Konrad G.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

7.06(godz.15.30 –17.00)

14.06(godz.15.30-17.00)

21.06(godz.15.30-17.00)

6.06(godz.16.00-17.30)

20.06(godz.16.00-17.30)

6a

25

Oliwia P.

ICT wyrów.

Zaj. z kuratorem

8.06(godz.13.30-15.30)

15.06(godz.13.30-15.30)

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5b

26

Kornelia  D.

Zaj. ruchowe

Zaj. z kuratorem

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5b

27

Kamila R.

ICT wyrów.

Zaj. z kuratorem

8.06(godz.13.30-15.00)

15.06(godz.13.30-15.00)

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5a

28

Oliwia G.

Zaj. ruchowe

Zaj. z kuratorem

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5b

29

Kevin K.

ICT wyrów.

Zaj. z kuratorem

8.06(godz.13.30-15.30)

15.06(godz.13.30-15.30)

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5b

30

Kacper Z.

Zaj. z kuratorem

Doradz.

Zawod.

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06godz.16.00-17.30)

 19.06(godz.16.00-17.30)

5b

31

Oskar Ch.

ICT wyrów.

Zaj. z kuratorem

8.06(godz.13.30-15.30)

15.06(godz.13.30-15.30)

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5b

32

Maciej G.

ICT wyrów.

Zaj. z kuratorem

8.06(godz.13.30-15.30)

15.06(godz.13.30-15.00)

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5b

33

Jan P.

j.ang.

rozwi.

Zaj. ruchowe

wg ustaleń z nauczycielem

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5a

34

Wiktoria R.

j.ang.

rozwi.

Zaj. ruchowe

wg ustaleń z nauczycielem 14.06(godz.15.40-17.10)

 

5a

35

Jakub M.

j.ang.

rozwi.

Zaj. ruchowe

wg ustaleń z nauczycielem 14.06(godz.15.40-17.10)

 

5a

36

Natalia W.

j.ang.

rozwi.

Zaj. ruchowe

wg ustaleń z nauczycielem 14.06(godz.15.40-17.10)

 

6b

37

Magdalena P.

j.ang.

rozwi.

Zaj. ruchowe

wg ustaleń z nauczycielem 14.06(godz.15.40-17.10)

 

6b

38

Alan R.

j.ang.

rozwi.

Zaj. ruchowe

wg ustaleń z nauczycielem 14.06(godz.15.40-17.10)

 

6b

39

Natalia Cz.

j.ang.

rozwi.

Zaj. ruchowe

wg ustaleń z nauczycielem 14.06(godz.15.40-17.10)

 

5a

40

Jessica P.

j.ang.

rozwi.

 

wg ustaleń z nauczycielem

5a

41

Dominik L.

j. ang. wyrów.

e.ekono.

wg ustaleń z nauczycielem

7.06(godz.15.30-17.00)

 

5b

42

Julia R.

j. ang. wyrów.

 e.ekono.

wg ustaleń z nauczycielem

7.06(godz.15.30-17.00)

 

6b

43

Natalia Z.

j. ang. wyrów.

e.ekono.

wg ustaleń z nauczycielem

7.06(godz.15.30-17.00)

 

6b

44

Bartosz W.

j. ang. wyrów.

e.ekono.

wg ustaleń z nauczycielem

7.06(godz.15.30-17.00)

 

5a

45

Piotr P.

j. ang. wyrów.

e.ekono.

wg ustaleń z nauczycielem

7.06(godz.15.30-17.00)

 

5a

46

Bartosz W.

j. ang. wyrów.

e.ekono.

wg ustaleń z nauczycielem

7.06(godz.15.30-17.00)

 

5a

47

Adam I.

j. ang. wyrów.

e.ekono.

wg ustaleń z nauczycielem

7.06(godz.15.30-17.00)

 

6a

48

Amelia S.

j. ang. wyrów.

e.ekono.

wg ustaleń z nauczycielem

7.06(godz.15.30-17.00)

 

LISTA UCZNIÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROJEKCIE

Dzisiaj nauka, jutro sukces

Plan zajęć na CZERWIEC 2018

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23

 

1

 Wiktoria G.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

7.06(godz.15.30-17.00)

 

13.06(godz.15.40-17.10)

            

6b

2

Łukasz P.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

7.06(godz.15.30-17.00)

 

13.06(godz.15.40-17.10)

 

6a

3

Klaudia C.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

7.06(godz.15.30-17.00)

 

13.06(godz.15.40-17.10)

 

6b

4

Szymon R.

ICT wyrów.

Zaj. z kuratorem

8.06(godz.13.30-15.30)

15.06(godz.13.30-15.30)

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5b

5

Allan M.

ICT wyrów.

Edu. ekonom.

8.06(godz.13.30-15.30)

15.06(godz.13.30-15.00)

7.06(godz.15.30-17.00)

 

5b

6

Antonina P.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

7.06(godz.15.30-17.00)

 

13.06(godz.15.40-17.10)

 

5a

7

Marta K.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

7.06(godz.15.30-17.00)

 

13.06(godz.15.40-17.10)

 

5a

8

Dominika K.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

7.06(godz.15.30-17.00)

 

13.06(godz.15.40-17.10)

 

5a

9

Damian K.

Zaj. z

Kuratorem

Doradz.

zawodowe

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06(godz.16.00-17.30)

 19.06 (godz.16.00-17.30)

6a

10

Dawid S.

Zaj. z

Kuratorem

Doradz.

zawodowe

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06godz.16.00-17.30)                    19.06(godz.16.00-17.30)

6a

11

Dawid U.

Zaj. z

Kuratorem

Doradz.

zawodowe

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06(godz.16.00-17.30)

 19.06(godz.16.00-17.30)

6a

12

 Dominik Z.

Zaj. z

Kuratorem

Doradz.

zawodowe

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06(godz.16.00-17.30)

 19.06(godz.16.00-17.30)

6b

13

Jakub M.

ICT wyrów.

Edu.

Ekonom.

8.06(godz.13.30-15.30)

15.06(godz.13.30-15.30)

7.06(godz.15.30-17.00)

 

5b

14

Karolina S.

Zaj. z

Kuratorem

Doradz.

zawodowe

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06(godz.16.00-17.30)

19.06(godz.16.00-17.30)

6a

15

Sebastian J.

Zaj. z

Kuratorem

Doradz.

zawodowe

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06(godz.16.00-17.30)

 19.06(godz.16.00-17.30)

6a

16

Maximilian M.

Zaj. z

Kuratorem

Doradz.

zawodowe

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06(godz.16.00-17.30)

 19.06(godz.16.00-17.30)

5b

17

Gracjan M.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

 7.06(godz.15.30 –17.00)

14.06(godz.15.30-17.00)

21.06(godz.15.30-17.00)

6.06(godz.16.00-17.30)

20.06( godz.16.00-17.30)

6a

18

Patryk B.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

 7.06(godz.15.30 –17.00)

14.06(godz.15.30-17.00)

21.06(godz.15.30-17.00)

6.06(godz.16.00-17.30)

20.06(godz.16.00-17.30)

6a

19

Adam S.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

7.06(godz.15.30 –17.00)

14.06(godz.15.30-17.00)

21.06(godz.15.30-17.00)

6.06(godz.16.00-17.30)

20.06(godz.16.00-17.30)

6a

20

Jakub M.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

7.06(godz.15.30 –17.00)

14.06(godz.15.30-17.00)

21.06(godz.15.30-17.00)

6.06(godz.16.00-17.30)

20.06godz.16.00-17.30)

6b

21

Filip C.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

7.06(godz.15.30 –17.00)

14.06(godz.15.30-17.00)

21.06(godz.15.30-17.00)

6.06(godz.16.00-17.30)

20.06(godz.16.00-17.30)

6b

22

Rafał C.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

7.06(godz.15.30 –17.00)

14.06(godz.15.30-17.00)

21.06(godz.15.30-17.00)

6.06(godz.16.00-17.30)

20.06(godz.16.00-17.30)

6b

23

Nikola R.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

Zaj. ruchowe

7.06(godz.15.30 –17.00)

14.06(godz.15.30-17.00)

21.06(godz.15.30-17.00)

6.06(godz.16.00-17.30)

20.06godz.16.00-17.30)

14.06(godz.15.40-17.10)

 

6b

24

Konrad G.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

7.06(godz.15.30 –17.00)

14.06(godz.15.30-17.00)

21.06(godz.15.30-17.00)

6.06(godz.16.00-17.30)

20.06(godz.16.00-17.30)

6a

25

Oliwia P.

ICT wyrów.

Zaj. z kuratorem

8.06(godz.13.30-15.30)

15.06(godz.13.30-15.30)

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5b

26

Kornelia  D.

Zaj. ruchowe

Zaj. z kuratorem

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5b

27

Kamila R.

ICT wyrów.

Zaj. z kuratorem

8.06(godz.13.30-15.00)

15.06(godz.13.30-15.00)

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5a

28

Oliwia G.

Zaj. ruchowe

Zaj. z kuratorem

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5b

29

Kevin K.

ICT wyrów.

Zaj. z kuratorem

8.06(godz.13.30-15.30)

15.06(godz.13.30-15.30)

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5b

30

Kacper Z.

Zaj. z kuratorem

Doradz.

Zawod.

13.06(godz.15.40-17.10)

 

14.06godz.16.00-17.30)

 19.06(godz.16.00-17.30)

5b

31

Oskar Ch.

ICT wyrów.

Zaj. z kuratorem

8.06(godz.13.30-15.30)

15.06(godz.13.30-15.30)

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5b

32

Maciej G.

ICT wyrów.

Zaj. z kuratorem

8.06(godz.13.30-15.30)

15.06(godz.13.30-15.00)

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5b

33

Jan P.

j.ang.

rozwi.

Zaj. ruchowe

wg ustaleń z nauczycielem

14.06(godz.15.40-17.10)

 

5a

34

Wiktoria R.

j.ang.

rozwi.

Zaj. ruchowe

wg ustaleń z nauczycielem 14.06(godz.15.40-17.10)

 

5a

35

Jakub M.

j.ang.

rozwi.

Zaj. ruchowe

wg ustaleń z nauczycielem 14.06(godz.15.40-17.10)

 

5a

36

Natalia W.

j.ang.

rozwi.

Zaj. ruchowe

wg ustaleń z nauczycielem 14.06(godz.15.40-17.10)

 

6b

37

Magdalena P.

j.ang.

rozwi.

Zaj. ruchowe

wg ustaleń z nauczycielem 14.06(godz.15.40-17.10)

 

6b

38

Alan R.

j.ang.

rozwi.

Zaj. ruchowe

wg ustaleń z nauczycielem 14.06(godz.15.40-17.10)

 

6b

39

Natalia Cz.

j.ang.

rozwi.

Zaj. ruchowe

wg ustaleń z nauczycielem 14.06(godz.15.40-17.10)

 

5a

40

Jessica P.

j.ang.

rozwi.

 

wg ustaleń z nauczycielem

5a

41

Dominik L.

j. ang. wyrów.

e.ekono.

wg ustaleń z nauczycielem

7.06(godz.15.30-17.00)

 

5b

42

Julia R.

j. ang. wyrów.

 e.ekono.

wg ustaleń z nauczycielem

7.06(godz.15.30-17.00)

 

6b

43

Natalia Z.

j. ang. wyrów.

e.ekono.

wg ustaleń z nauczycielem

7.06(godz.15.30-17.00)

 

6b

44

Bartosz W.

j. ang. wyrów.

e.ekono.

wg ustaleń z nauczycielem

7.06(godz.15.30-17.00)

 

5a

45

Piotr P.

j. ang. wyrów.

e.ekono.

wg ustaleń z nauczycielem

7.06(godz.15.30-17.00)

 

5a

46

Bartosz W.

j. ang. wyrów.

e.ekono.

wg ustaleń z nauczycielem

7.06(godz.15.30-17.00)

 

5a

47

Adam I.

j. ang. wyrów.

e.ekono.

wg ustaleń z nauczycielem

7.06(godz.15.30-17.00)

 

6a

48

Amelia S.

j. ang. wyrów.

e.ekono.

wg ustaleń z nauczycielem

7.06(godz.15.30-17.00)

 

6a

1

 Wiktoria G.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

10.05(godz.15.30-17.00)

11.05(godz.15.30-17.00)

9.05(godz.15.40-17.10)

23.05(godz.15.40-17.00)  

28.05(godz. 15.40 - 17.10)         

6b

2

Łukasz P.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

10.05(godz.15.30-17.00)

11.05(godz.15.30-17.00)

9.05(godz.15.40-17.10)

23.05(godz.15.40-17.00)

28.05(godz. 15.40 - 17.10)  

6a

3

Klaudia C.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

10.05(godz.15.30-17.00)

11.05(godz.15.30-17.00)

9.05(godz.15.40-17.10)

23.05(godz.15.40-17.00)

28.05(godz. 15.40 - 17.10)  

6b

4

Szymon R.

ICT wyrów.

 

Zaj. z kuratorem

11.05(godz.13.30-15.00)

18.05(godz.13.30-15.00)

25.05(Godz.13.30-15.00)

10.05(godz.15.40-17.10)

24.05(godz.15.40-17.10)

29.05(godz. 15.40-17.10)

5b

5

Allan M.

ICT wyrów.

 

Edu. ekonom.

11.05(godz.13.30-15.00)

18.05(godz.13.30-15.00)

25.05(Godz.13.30-15.00)

10.05(godz.15.30-17.00)

11.05(godz.15.30-17.00)

5b

6

Antonina P.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

10.05(godz.15.30-17.00)

11.05(godz.15.30-17.00)

9.05(godz.15.40-17.10)

23.05(godz.15.40-17.00)

28.05(godz. 15.40 - 17.10)  

5a

7

Marta K.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

10.05(godz.15.30-17.00)

11.05(godz.15.30-17.00)

9.05(godz.15.40-17.10)

23.05(godz.15.40-17.00)

28.05(godz. 15.40 - 17.10)  

5a

8

Dominika K.

Eduk.

Ekonom.

Zaj. ruchowe

10.05(godz.15.30-17.00)

11.05(godz.15.30-17.00)

9.05(godz.15.40-17.10)

23.05(godz.15.40-17.00)

28.05(godz. 15.40 - 17.10)  

5a

9

Damian K.

Zaj. z

Kuratorem

 

Doradz.

zawodowe

9.05(godz.15.40-17.10)

23.05(godz.15.40-17.10)

28.05(godz. 15.40-17.10)

17.05(godz.16.00-17.30)

22.05(godz.16.00-17.30)

6a

10

Dawid S.

Zaj. z

Kuratorem

 

Doradz.

zawodowe

9.05(godz.15.40-17.10)

23.05(godz.15.40-17.10)

28.05(godz.15.40-17.10)

17.05(godz.16.00-17.30)                    22.05(godz.16.00-17.30)

6a

11

Dawid U.

Zaj. z

Kuratorem

 

Doradz.

zawodowe

9.05(godz.15.40-17.10)

23.05(godz.15.40-17.10)

28.05(15.40-17.10)

17.05(godz.16.00-17.30)

 22.05(godz.16.00-17.30)

6a

12

 Dominik Z.

Zaj. z

Kuratorem

 

Doradz.

zawodowe

9.05(godz.15.40-17.10)

23.05(godz.15.40-17.10)

28.05(15.40-17.10)

17.05(godz.16.00-17.30)

22.05(godz.16.00-17.30)

6b

13

Jakub M.

ICT wyrów.

 

Edu.

Ekonom.

11.05(godz.13.30-15.00)

18.05(godz.13.30-15.00)

25.05(Godz.13.30-15.00)

10.05(godz.15.30-17.00)

11.05(godz.15.30-17.00)

5b

14

Karolina S.

Zaj. z

Kuratorem

 

Doradz.

zawodowe

9.05(godz.15.40-17.10)

23.05(godz.15.40-17.10)

28.05(15.40-17.10)

17.05(godz.16.00-17.30)

22.05(godz.16.00-17.30)

6a

15

Sebastian J.

Zaj. z

Kuratorem

 

Doradz.

zawodowe

9.05(godz.15.40-17.10)

23.05(godz.15.40-17.10)

28.05(15.40-17.10)

17.05(godz.16.00-17.30)

22.05 (godz.16.00-17.30)

6a

16

Maximilian M.

Zaj. z

Kuratorem

 

Doradz.

zawodowe

9.05(godz.15.40-17.10)

23.05(godz.15.40-17.10)

28.05(15.40-17.10)

17.05(godz.16.00-17.30)

22.05(godz.16.00-17.30)

5b

17

Gracjan M.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

10.05 (godz.15.30 –17.00)

17.05(godz.15.30-17.00)

24.05(godz.15.30-17.00)

9.05(godz.16.00-17.30)

23.05( godz.16.00-17.30)

6a

18

Patryk B.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

10.05 (godz.15.30 –17.00)

17.05(godz.15.30-17.00)

24.05(godz.15.30-17.00)

9.05(godz.16.00-17.30)

23.05(godz.16.00-17.30)

6a

19

Adam S.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

10.05 (godz.15.30 –17.00)

17.05(godz.15.30-17.00)

24.05(godz.15.30-17.00)

9.05(godz.16.00-17.30)

23.05(godz.16.00-17.30)

6a

20

Jakub M.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

10.05 (godz.15.30 –17.00)

17.05(godz.15.30-17.00)

24.05(godz.15.30-17.00)

9.05(godz.16.00-17.30)

23.05(godz.16.00-17.30)

6b

21

Filip C.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

10.05 (godz.15.30 –17.00)

17.05(godz.15.30-17.00)

24.05(godz.15.30-17.00)

9.05(godz.16.00-17.30)

23.05(godz.16.00-17.30)

6b

22

Rafał C.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

10.05 (godz.15.30 –17.00)

17.05(godz.15.30-17.00)

24.05(godz.15.30-17.00)

9.05(godz.16.00-17.30)

23.05(godz.16.00-17.30)

6b

23

Nikola R.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

10.05 (godz.15.30 –17.00)

17.05(godz.15.30-17.00)

24.05(godz.15.30-17.00)

9.05(godz.16.00-17.30)

23.05(godz.16.00-17.30)

6b

24

Konrad G.

ICT

rozw.

 

Doradz.

zawod.

10.05 (godz.15.30 –17.00)

17.05(godz.15.30-17.00)

24.05(godz.15.30-17.00)

9.05(godz.16.00-17.30)

23.05(godz.16.00-17.30)

6a

25

Oliwia P.

ICT wyrów.

 

Zaj. z kuratorem

11.05(godz.13.30-15.00)

18.05(godz.13.30-15.00)

25.05(Godz.13.30-15.00)

10.05(godz.15.40-17.10)

24.05(godz.15.40-17.10)

5b

26

Kornelia  D.

Zaj. ruchowe

 

 

Zaj. z kuratorem

9.05(godz.15.40-17.10)

23.05(godz.15.40-17.10)

28.05(godz. 15.40 - 17.10)  

10.05(godz.15.40-17.10)

24.05(godz.15.40-17.10)

29.05(godz. 15.40-17.10)

5b

27

Kamila R.

ICT wyrów.

 

Zaj. z kuratorem

11.05(godz.13.30-15.00)

18.05(godz.13.30-15.00)

25.05(Godz.13.30-15.00)

10.05(godz.15.40-17.10)

24.05(godz.15.40-17.10)

29.05(godz. 15.40-17.10)

5a

28

Oliwia G.

Zaj. ruchowe

 

 

Zaj. z kuratorem

9.05(godz.15.40-17.10)

23.05(godz.15.40-17.10)

28.05(godz. 15.40 - 17.10)  

10.05(godz.15.40-17.10)

24.05(godz.15.40-17.10)

29.05(godz. 15.40-17.10)

5b

29

Kevin K.

ICT wyrów.

 

Zaj. z kuratorem

11.05(godz.13.30-15.00)

18.05(godz.13.30-15.00)

25.05(Godz.13.30-15.00)

10.05(godz.15.40-17.10)

24.05(godz.15.40-17.10)

29.05(godz. 15.40-17.10)

5b

30

Kacper Z.

Zaj. z kuratorem

 

Doradz.

Zawod.

9.05(godz.15.40-17.10)

23.05(godz.15.40-17.10)

28.05(15.40-17.10)

17.05(godz.16.00-17.30)

22.05(godz.16.00-17.30)

5b

31

Oskar Ch.

ICT wyrów.

 

Zaj. z kuratorem

11.05(godz.13.30-15.00)

18.05(godz.13.30-15.00)

25.05(Godz.13.30-15.00)

10.05(godz.15.40-17.10)

24.05(godz.15.40-17.10)

29.05(godz. 15.40-17.10)

5b

32

Maciej G.

ICT wyrów.

 

Zaj. z kuratorem

11.05(godz.13.30-15.00)

18.05(godz.13.30-15.00)

25.05(Godz.13.30-15.00)

10.05(godz.15.40-17.10)

24.05(godz.15.40-17.10)

29.05(godz. 15.40-17.10)

5b

33

Jan P.

j.ang.

rozwi.

 

Zaj. ruchowe

15.05(godz.14.30-16.00)

22.05(godz.14.30-16.00)

29.05(godz.14.30-16.00)

10.05(godz.15.40-17.10)

24.05(godz.15.40-17.10)

29.05(godz. 15.40 - 17.10)  

5a

34

Wiktoria R.

j.ang.

rozwi.

 

Zaj. ruchowe

15.05(godz.14.30-16.00)

22.05(godz.14.30-16.00)

29.05(godz.14.30-16.00)

10.05(godz.15.40-17.10)

24.05(godz.15.40-17.10)

29.05(godz. 15.40 - 17.10)  

5a

35

Jakub M.

j.ang.

rozwi.

 

Zaj. ruchowe

15.05(godz.14.30-16.00)

22.05(godz.14.30-16.00)

29.05(godz.14.30-16.00)

10.05(godz.15.40-17.10)

24.05(godz.15.40-17.10)

29.05(godz. 15.40 - 17.10)  

5a

36

Natalia W.

j.ang.

rozwi.

 

Zaj. ruchowe

15.05(godz.14.30-16.00)

22.05(godz.14.30-16.00)

29.05(godz.14.30-16.00)

10.05(godz.15.40-17.10)

24.05(godz.15.40-17.10)

29.05(godz. 15.40 - 17.10)  

6b

37

Magdalena P.

j.ang.

rozwi.

 

Zaj. ruchowe

15.05(godz.14.30-16.00)

22.05(godz.14.30-16.00)

29.05(godz.14.30-16.00)

10.05(godz.15.40-17.10)

24.05(godz.15.40-17.10)

29.05(godz. 15.40 - 17.10)  

6b

38

Alan R.

j.ang.

rozwi.

 

Zaj. ruchowe

15.05(godz.14.30-16.00)

22.05(godz.14.30-16.00)

29.05(godz.14.30-16.00)

10.05(godz.15.40-17.10)

24.05(godz.15.40-17.10)

29.05(godz. 15.40 - 17.10)  

6b

39

Natalia Cz.

j.ang.

rozwi.

 

Zaj. ruchowe

15.05(godz.14.30-16.00)

22.05(godz.14.30-16.00)

29.05(godz.14.30-16.00)

10.05(godz.15.40-17.10)

24.05(godz.15.40-17.10)

29.05(godz. 15.40 - 17.10)  

5a

40

Jessica P.

j.ang.

rozwi.

 

Zaj. ruchowe

15.05(godz.14.30-16.00)

22.05(godz.14.30-16.00)

29.05(godz.14.30-16.00)

10.05(godz.15.40-17.10)

24.05(godz.15.40-17.10)

29.05(godz. 15.40 - 17.10)  

5a

41

Dominik L.

j. ang. wyrów.

 

 

e.ekono.

8.05(godz.14.30-16.00)

15.05(godz.14.30-16.00)

22.05(godz.14.30-16.00)

29.05(godz.14.30-16.00)

16.05(godz.15.30-17.00)

30.05(godz.15.30-17.00)

5b

42

Julia R.

j. ang. wyrów.

 

 

e.ekono.

8.05(godz.14.30-16.00)

15.05(godz.14.30-16.00)

22.05(godz.14.30-16.00)

29.05(godz.14.30-16.00)

16.05(godz.15.30-17.00)

30.05(godz.15.30-17.00)

6b

43

Natalia Z.

j. ang. wyrów.

 

 

e.ekono.

8.05(godz.14.30-16.00)

15.05(godz.14.30-16.00)

22.05(godz.14.30-16.00)

29.05(godz.14.30-16.00)

16.05(godz.15.30-17.00)

30.05(godz.15.30-17.00)

6b

44

Bartosz W.

j. ang. wyrów.

 

 

e.ekono.

8.05(godz.14.30-16.00)

15.05(godz.14.30-16.00)

22.05(godz.14.30-16.00)

29.05(godz.14.30-16.00)

16.05(godz.15.30-17.00)

30.05(godz.15.30-17.00)

5a

45

Piotr P.

j. ang. wyrów.

 

 

e.ekono.

8.05(godz.14.30-16.00)

15.05(godz.14.30-16.00)

22.05(godz.14.30-16.00)

29.05(godz.14.30-16.00)

16.05(godz.15.30-17.00)

30.05(godz.15.30-17.00)

5a

46

Bartosz W.

j. ang. wyrów.

 

 

e.ekono.

8.05(godz.14.30-16.00)

15.05(godz.14.30-16.00)

22.05(godz.14.30-16.00)

29.05(godz.14.30-16.00)

16.05(godz.15.30-17.00)

30.05(godz.15.30-17.00)

5a

47

Adam I.

j. ang. wyrów.

 

 

e.ekono.

8.05(godz.14.30-16.00)

15.05(godz.14.30-16.00)

22.05(godz.14.30-16.00)

29.05(godz.14.30-16.00)

16.05(godz.15.30-17.00)

30.05(godz.15.30-17.00)

6a

48

Amelia S.

j. ang. wyrów.

 

 

e.ekono.

8.05(godz.14.30-16.00)

15.05(godz.14.30-16.00)

22.05(godz.14.30-16.00)

29.05(godz.14.30-16.00)

16.05(godz.15.30-17.00)

30.05(godz.15.30-17.00)

6a

 

WTOREK 08.05.

 14.30-16.00 JĘZYK  ANGIELSKI  ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

 ŚRODA 09.05.

15.40-17.10 ZAJĘCIA RUCHOWE gr 2

15.40-17.10 ZAJĘCIA Z KURATOREM gr 2

16.00-17.30 DORADZTWO ZAWODOWE gr 1

CZWARTEK 10.05.

15.30-17.00 EDUKACJA EKONOMICZNA gr 2

15.40-17.10 ZAJĘCIA Z KURATOREM  gr 1

15.30-17.30 ICT (ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA I UZDOLNIENIA)

15.40-17.10 ZAJĘCIA RUCHOWE gr 1

PIĄTEK 11.05.

13.30-15.00 ICT (ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE)

15.30-17.00 EDUKACJA EKONOMICZNA gr 2

WTOREK 15.05.

 14.30-16.00 JĘZYK  ANGIELSKI  ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

14.30-16.00 JĘZYK  ANGIELSKI  ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

 ŚRODA 16.05.

15.30-17.00  EDUKACJA EKONOMICZNA gr 1

CZWARTEK 17.05.

15.30-17.30 ICT (ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA I UZDOLNIENIA)

16.00-17.30 DORADZTWO ZAWODOWE gr 2

PIĄTEK 18.05.

13.30-15.00 ICT (ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE)

WTOREK 22.05.

 14.30-16.00 JĘZYK  ANGIELSKI  ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

14.30-16.00 JĘZYK  ANGIELSKI  ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

16.00-17.30 DORADZTWO ZAWODOWE gr 2

ŚRODA 23.05.

15.40-17.10 ZAJĘCIA RUCHOWE gr 2

15.40-17.10 ZAJĘCIA Z KURATOREM  gr 2

16.00-17.30 DORADZTWO ZAWODOWE gr 1

CZWARTEK 24.05.

15.30-17.30 ICT (ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA I UZDOLNIENIA)

15.40-17.10 ZAJĘCIA Z KURATOREM  gr 1

15.40-17.10 ZAJĘCIA RUCHOWE gr 1

PIĄTEK 25.05.

13.30-15.00 ICT (ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE)

PONIEDZIAŁEK 28.05.

15.40-17.10 ZAJĘCIA RUCHOWE gr 2

15.40-17.10 ZAJĘCIA Z KURATOREM  gr 2

WTOREK 29.05.

14.30-16.00 JĘZYK  ANGIELSKI  ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

14.30-16.00 JĘZYK  ANGIELSKI  ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

15.40-17.10 ZAJĘCIA Z KURATOREM  gr 1

15.40-17.10 ZAJĘCIA RUCHOWE gr 1

ŚRODA 30.05.

15.30-17.00 EDUKACJA EKONOMICZNA gr 1

 

 REKRUTACJA BEFEFICJENTÓW DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

„Dzisiaj nauka, jutro sukces”

dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

W związku z realizacją projektu „Dzisiaj nauka, jutro sukces” w dniach od 12 lutego 2018 r. do 23 lutego 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Elblągu, Szkole Podstawowej nr 8 w Elblągu, Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu oraz w Szkole Podstawowej nr 23 w Elblągu, zostanie przeprowadzona rekrutacja beneficjentów ostatecznych do projektu.

 

            Uczniowie będą mogli zgłosić chęć uczestnictwa w:

w dodatkowych zajęciach rozwijających kompetencje kluczowe uczniów: językowe, ICT

JĘZYK ANGIELSKI (ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE)

JĘZYK ANGIELSKI (ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA/UZDOLNIENIA)

ICT (ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE)

ICT (ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA I UZDOLNIENIA)

w dodatkowych zajęciach kształtujących właściwe postawy/umiejętności  uczniów: kreatywność, innowacyjność, pracę zespołową

EDUKACJA EKONOMICZNA (TRENING KREATYWNOŚCI W BIZNESIE)

ZAJĘCIA Z KURATOREM

ZAJĘCIA RUCHOWE

we wsparciu uczniów w zakresie działań z obszaru doradztwa edukacyjno - zawodowego

ZAJĘCIA Z  DORADZTWA EDUKACYJNO-ZAWODOWEGO

 

Nauczyciele będą mogli zgłosić chęć uczestnictwa w:

w doskonaleniu umiejętności i kompetencji nauczycieli

SZKOLENIE: KSZTAŁCENIE KOMPETENCJI KLUCZOWYCH UCZNIÓW

SZKOLENIE: KSZTAŁTOWANIE POSTAW/UMIEJĘTNOŚCI UCZNIÓW: KREATYWNOŚĆ, INNOWACYJNOŚĆ, PRACA W ZESPOLE

SZKOLENIE: DORADZTWO EDUKACYJNO – ZAWODOWE

 

               Rodzice/opiekunowie będą mogli zgłosić chęć uczestnictwa w:

w warsztatach dla rodziców/opiekunów

WARSZTATY: PRAWIDŁOWE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA

 

Proces rekrutacji odbywać się będzie zgodnie z zasadami równych szans
i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami, z zachowaniem równego dostępu dla kobiet i mężczyzn. Każda osoba ma prawo do złożenia w czasie procesu rekrutacji i na każdym etapie realizacji projektu oświadczenia o specjalnych  potrzebach
w zakresie zachowania  dostępności dla osób niepełnosprawnych, niedyskryminacji, równości szans i płci.

Uczestnikami projektu mogą być wyłącznie uczniowie/ uczennice, nauczyciele/ nauczycielki a także rodzice/opiekunowie uczniów uczęszczających do następujących szkół:

- Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu,

- Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu,

- Szkoła Podstawowa nr 14 w Elblągu,

- Szkoła Podstawowa nr 23 w Elblągu.

W ramach projektu objętych zostanie 128 uczniów, 20  nauczycieli oraz 40 rodziców/opiekunów uczniów uczęszczających do ww. szkół.

Osoby będące grupą docelową mogą zgłosić chęć uczestnictwa w formach wsparciach, dla których obligatoryjne jest przeprowadzenie rekrutacji poprzez złożenie formularza zgłoszeniowego w sekretariacie szkoły. Szczegółowy Regulamin rekrutacji dostępny jest na oficjalnych stronach internetowych szkół oraz w sekretariatach szkół.

 

 

Dołączone pliki:


Strona główna     |     Organizacja szkoły     |     Dokumenty szkolne      |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2016 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.