780 lat założenia Elbląga- rozstrzygnięcie konkursu

Dodano dnia: 12.06.2017

Dnia 9 czerwca w krużganku Galerii El odbyło się wręczenie nagród dla uczestników konkursu plastycznego " 780 lat założenia Elbląga". Z wielką radością informujemy,że uczennica naszej szkoły Amelia Lawendowska z klasy 6 a otrzymała III miejsce w kategorii wiekowej 9-12 lat.

Do konkursu dostarczonych zostało około 200 prac uczniów z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Nasza uczennica otrzymała z rąk Pana Wiceprezydenta i organizatorów, dyplom oraz nagrody : powerbank oraz pendrive. Opiekunem artystycznym była p. Eliza Kaczmarczyk. Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia na drodze artystycznej oraz zapraszamy uczniów do chętnego brania udziału w  kolejnych konkursach plastycznych.

780 lat założenia Elbląga- rozstrzygnięcie konkursu