Pierwsza pomoc - realizujemy program miejski "Bezpieczny Elbląg"

Dodano dnia: 22.05.2024

Nasze 6-letnie dzieci miały wyjątkową okazję wziąć udział w zajęciach z pierwszej pomocy, prowadzonych przez doświadczoną pielęgniarkę. W trakcie zajęć nasi mali bohaterowie nauczyli się, jak udzielać pierwszej pomocy poszkodowanemu. Dzieci mogły przećwiczyć swoje umiejętności na fantomach, co dostarczyło im wiele radości i cennych doświadczeń. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało Legitymację Małego Ratownika, co stanowiło piękne podsumowanie ich wysiłków i zaangażowania w działania projektowe "Jestem dzielny, wiem jak pomóc ". Jesteśmy dumni z zaangażowania naszych najmłodszych i wierzymy, że te zajęcia są ważnym krokiem w kierunku bezpieczniejszego Elbląga!💖

Autor: Oddziały przedszkolne "Kolorowe Kredki" w SP 23