Wspólne kolędowanie - Jarmark Świateczny 2023

Dodano dnia: 09.12.2023

W piątek 8 grudnia nasza szkoła zorganizowała Jarmark Świateczny.
Przygotowane atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na przybyłych gości czekały zabawy plastyczne i ĵęzykowe oraz stoiska kreatywne w klimacie bożonarodzeniowym. Można też było zakupić ozdoby świąteczne. Zostały one wykonane przez naszych uczniow i ich rodziców. Nie zabrakło również fotobudki oraz  kawiarenki, gdzie przybyli goście raczyli się pysznymi wypiekami przygotowanymi przez mamy, babcie i panie kucharki. Jarmark zakończył się losowaniem zwycięzców  loterii fantowej oraz rozstrzygnięciem konkursu ,,Kolory jesieni'' i  wręczeniem nagród. Zwieńczeniem spotkania było wspólne kolędowanie. Dziękujemy rodzicom uczniów i grup przedszkolnych za to, że po raz kolejny pokazali, że potrafią się wspólnie bawić,  aktywnie wspierając działania szkoły. Zapraszamy do fotorelacji z imprezy autorstwa pani Dominiki Mierzwińskiej i wróćmy wspomnieniami do tego pięknego wydarzenia. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz zapraszamy na czerwcowy Festyn rodzinny w nadchodzącym 2024 roku.

Autor: Magda Rynkiewicz

Jarmark Świateczny 2023