Być życzliwym człowiekiem przez cały rok

Dodano dnia: 28.11.2023

21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości.  Jego idea jest niezmienna- bądźmy dla siebie życzliwi, rozwiązujmy problemy w  sposób pokojowy, a nie siłowy, dlatego ten dzień i u nas był wyjątkowy. Uśmiechy, miłe słowa, dobre uczynki, pozytywna energia i dobre emocje towarzyszyły nam przez cały dzień. Uczniowie przygotowali dekorację szkoły oraz miłe atrakcje- już przy wejściu do szkoły każdy uczeń otrzymywał uśmiechniętą buźkę i cukierka z dobrym życzeniem. Następnie uczniowie wspólnie wykonali "Tablicę życzliwych życzeń", zamieszczając na listkach swoje życzenia i pozdrowienia. 
Kulminacyjnym punktem był wybór najbardziej życzliwego ucznia. W klasach IV- VIII za najbardziej życzliwy osobę została uznana Hania Sosnowska, zaś w klasach I-III - Agata Jasińska. Na zakończenie każdy uczeń mógł wziąć ze sobą dobre słowo i podać dalej🙂

Autor: Magda Rynkiewicz

Dzień Życzliwości