Festyn 2023 pod hasłem -1,2,3 Multimedialni to My

Dodano dnia: 03.06.2023

W piątek- 2 czerwca br. nasza szkoła zorganizowała „Festyn Rodzinny” pod hasłem –„1,2,3 Multimedialni to My”. Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie wolnego czasu całej społeczności szkolnej i przedszkolnej. Na imprezie gościliśmy przedstawicieli Departamentu Edukacji Panią Beatę Nosewicz i Agnieszkę Smułkę. Nie zabrakło Pana Pawła Kurka-własciciela Lombardów DPK, który z ogromnym zaangażowaniem i wsparciem wspiera rzeczowo i finansowo działania naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy za przybycie przedstawicieli Stowarzyszenia ESWiP, na których zawsze możemy liczyć podczas naszych działań. Gościliśmy również przedstawicieli Rady Miasta Panią  Monikę Dwojakowską  oraz Panią Jolantę Lisewską -dziękujemy za obecność i pamięć. Na festyn przybył także przedstawiciel Młodzieżowej Rady Miasta-Alan Rynkiewicz -  absolwent SP nr 23, który  zawsze odwiedza progi naszej szkoły. Nie zabrakło przedstawicieli Policji i 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego z Malborka, którym składamy serdeczne podziękowania, gdyż  ich działania zawsze uświetniają nasze imprezy.
Przygotowane atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Do loterii fantowej, dmuchańców, malowania twarzy, kolorowych warkoczyków, szachów, chust animacyjnych, slajmów i zabaw sportowych ustawiały się kolejki chętnych.  Niezmiennym  powodzeniem cieszyła się kawiarenka, gdzie można było posmakować pysznych wypieków przygotowanych przez mamy i babcie. Przy stoiskach gastronomicznych królowała grochówka, zapiekanka ziemniaczana oraz własnoręcznie wypieczony chleb i smalec wykonany przez nasze Panie kucharki. Nie zabrakło również stoiska z popcornem oraz kiełbaskami z grilla.
Gwiazdą sceny  Festynu Rodzinnego była Magdalena Burcewicz, która swoim wspaniałym wokalem umilała nasze wspólne spotkanie. Dodatkową atrakcją były występy grup przedszkolnych i szkolnych oraz grupy teatralnej.
Rodzice wraz ze swymi pociechami pokazali, że potrafią się wspólnie bawić i aktywnie spędzić swój wolny czas. Słowa nie oddadzą mocy atrakcji, dlatego zapraszamy do obejrzenia zdjęć, dzięki którym jeszcze raz   przeżyjemy  wspólną zabawę. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy  ponownie za rok.

Autor: Magda Rynkiewicz

Festyn Rodzinny 2023