II edycja konkursu fotograficznego -Wiosna piękna i radosna, a ja kwitnę razem z nią!

Dodano dnia: 31.05.2023

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom, którzy wzięli udział w II edycji konkursu fotograficznego pt. „Wiosna piękna i radosna, a ja kwitnę razem z nią!” Otrzymaliśmy wiele ciekawych zdjęć, zróżnicowanych pod względem pomysłów i sposobu ujęcia tematu. Jesteśmy pod wrażeniem wysokiego poziomu nadesłanych prac i cieszymy się, że zechcieliście podzielić się z nami swoją twórczością.
Mamy przyjemność ogłosić, że Jury konkursu przyznało ex aequo aż trzy I miejsca i dwa wyróżnienia.
Wręczenie nagród odbędzie się podczas festynu szkolno-przedszkolnego 2 czerwca około godz. 14.00 (scena przed głównym wejściem).
Gratulujemy laureatom oraz zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu!

Autor: Magda Rynkiewicz

II Edycja konkursu Wiosna piękna i radosna a ja kwitnę razem z nią