Turniej szachowy - nasi uczniowie i ich sukcesy

Dodano dnia: 22.04.2023

Dnia 21 kwietnia nasi młodzi szachiści stanęli w szranki turnieju o Puchar Dyrektora SP 1 w Elblągu. Każdy zawodnik rozegrał 6 partii w formule 15 minut dla gracza. Zmagania były zacięte i dostarczyły wiele emocji. Co najważniejsze wszyscy odnieśli ważne wygrane, które zbudowały pewność siebie przed kolejnymi rozgrywkami. Igor Jurczenko i Michał Mikołajczyk (po 4 zwycięstwa), Dominik Łącki (3 zwycięstwa i remis), Tymoteusz Śmigowski (3 zwycięstwa), Eryk Popiołek i Oliwier Jachlewski (po 2 zwycięstwa). W stawce 62 graczy indywidualnie najwyżej sklasyfikowany został Igor Jurczenko (11 miejsce) i Michał Mikołajczyk (18 miejsce). Wszystkim należą się jednak ogromne brawa i gratulacje, mierzyli się m.in. z uczniami Szachowego Klubu „Skoczek”. Doświadczenie zebrane podczas turnieju z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Do zobaczenia na 64 polach!

Autor: Magda Rynkiewicz

Turniej szachowy