Spotkajmy się w Szkole Podstawowej nr 23

Dodano dnia: 17.01.2023

Nasza szkoła wyróżnia się przede wszystkim rodzinną atmosferą i indywidualnym podejściem do ucznia – żaden z nich nie jest dla nas tylko kolejnym numerem w dzienniku. Każde dziecko jest wyjątkową, niepowtarzalną osobowością, której chcemy pomóc odnaleźć swój potencjał oraz towarzyszyć jej w nauce samodzielności i odpowiedzialności. Dzięki klasom z niewielką liczbą uczniów możemy zagwarantować mu właściwą stymulację rozwoju poznawczego, społecznego, emocjonalnego i fizycznego. Oprócz pomocy w ramach podstawowego toku nauczania oferujemy również możliwość doskonalenia swoich talentów w ramach zajęć pozalekcyjnych. Odbywają się one poza godzinami lekcyjnymi i sprawiają, że nauka staje się prawdziwą przyjemnością płynącą z naturalnego zaspokajania ciekawości świata.  Zapraszamy do naszej szkoły.

 

Autor: Magda

Zapraszamy do nas