Na Święta-kolęda dwóch serc...

Dodano dnia: 17.12.2022

Członkowie społeczności szkolnej, rodzice, przybyli goście i przyjaciele spotkali się 16 grudnia pod hasłem „Na Święta-kolęda dwóch serc”. Pracownicy naszej szkoły wraz z uczniami i rodzicami przygotowali wiele niespodzianek. Nie zabrakło kiermaszu, na którym można było zakupić ozdoby świąteczne oraz przetwory, kawiarenki z pysznymi ciastami, stoisk kreatywnych, loterii pełnej niespodzianek oraz wielu innych atrakcji. Na zakończenie spotkania odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz rozlosowano zwycięzców loterii. To pierwsza edycja takiego wydarzenia, które mamy nadzieję stanie się naszą tradycją. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom i zapraszamy za rok.

Autor: Magda