Konkurs fotograficzny "Wiosna piękna i radosna, a ja kwitnę razem z nią"

Dodano dnia: 27.06.2022

Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny pt. "Wiosna piękna i radosna, a ja kwitnę razem z nią" został rozstrzygnięty! Konkurs miał na celu zainteresować dzieci fotografią, rozwinąć umiejętność obserwacji wiosennej przyrody oraz zachęcić do wspólnego działania dziecka i rodzica bądź nauczyciela. Jury konkursowe zdecydowało przyznać:

I miejsce- Małgorzata Dziwisz, Szkoła Podstawowa nr 23 z oddziałami przedszkolnymi w Elblągu

II miejsce- Natalia Sikorska- Kudryk, Przedszkole nr 19 w Elblągu

III miejsce- Lidia Prusik, Szkoła Podstawowa nr 23 z oddziałami przedszkolnymi w Elblągu

Wyróżnienie- Amelia Kleinwaechter- Przedszkole nr 13 w Elblągu

Wyróżnienie- Natalia Wiktorzak, Szkoła Podstawowa nr 23 z oddziałami przedszkolnymi w Elblągu

Wręczenie dyplomów oraz upominku odbędzie się 28.06.2022r. (wtorek) o godz. 11:30 w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 23. Nieobecnym uczestnikom nagrodę dostarczymy do placówek. Gratulujemy serdecznie!

Koordynatorki konkursu: Magdalena Zacheja, Monika Pińkowska