OPIEKA STOMATOLOGICZNA w czasie wakacji

Dodano dnia: 25.06.2020

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej  „Twoje Zdrowie EL” w Elblągu ma przyjemność poinformować i zaprosić wszystkie dzieci oraz młodzież do lat 19, na bezpłatne przeglądy  stomatologiczne, zabiegi higienizacyjne oraz fluoryzację. Do dyspozycji dzieci oddajemy specjalnie dobraną kadrę lekarzy dentystów , higienistek stomatologicznych, którzy w pracę z dziećmi, oprócz wiedzy merytorycznej, wkładają całe serce i dbają aby wizyta w gabinecie stomatologicznym była przyjemnością. Podczas wizyty nasi pacjenci oraz ich opiekunowie otrzymują informację „step by step” dot. zabiegów, którym zostaje poddany pacjent.

Drogi Pacjencie , szanowny Rodzicu pamiętaj :

  • Profilaktyka jest lepszą i mniej bolesną formą dbania o higienę i zdrowie jamy ustnej.

 

  • Nieleczone choroby zębów i przyzębia prowadzą do rozwoju miażdżycy, chorób sercowo-naczyniowych, rozwoju cukrzycy, przedwczesnych porodów. Ostatnie badania wskazują też na związek zapalenia przyzębia z chorobą Alzheimera.

 

 Nasza rada: Nie czekajmy do ostatnich chwili, aż ból zęba będzie jedynym  powodem  zapoznania się z abinetem stomatologicznym.

 

  55 221-02-80,

rejestracja@twojezdrowie.eu

Zarejestruj się już dzisiaj

                                                                                                                           

Autor: