Dodano dnia: 24.03.2020

Szanowni Państwo,
W czasie ograniczenia funkcjonowania szkoły nauka jest realizowana na odległość.
Za pomocą Dziennika Elektronicznego Librus, nauczyciele  będą wysyłać dzieciom materiały do zdalnej pracy.
Proszę dopilnować dzieci, aby poważnie podeszły do tego zadania i przy współpracy nauczycieli wykorzystali ten trudny czas.
Zapewnijcie Państwo swoim bliskim bezpieczeństwo przez ograniczenie kontaktów dziecka z rówieśnikami. Przebywanie na placach zabaw jest niewskazane, należy unikać skupisk ludzi. Jednocześnie pragnę podkreślić, aby zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci w sieci i znajdujące się tam zagrożenia.
W razie jakiejkolwiek zmiany będę się z Państwem kontaktowała na bieżąco i informowała o decyzjach podejmowanych przez Miasto i Rząd.