Drzwi Otwarte

Dodano dnia: 17.02.2020

Za nami „Drzwi otwarte”, które odbyły się 12 lutego 2020 r. pod hasłem „W słonecznej krainie” w ramach projektu unijnego „Przyroda łagodzi obyczaje”. W naszych progach gościliśmy Przedszkole nr 13,17,19,33 oraz Niepubliczne  Przedszkola: „Bratek”, „Kubuś Puchatek” i „Akademię Krasnoludków”. Bogaty program obejmował słoneczne pląsy w rytm muzyki różnych krajów Europy, zabawy na magicznym dywanie, pokonywanie toru przeszkód w tym czołganie się w brzuchu tęczowej gąsienicy oraz zajęcia plastyczne, gdzie maluchy przygotowywały gorące, czerwone serca na walentynki. Na szczególną uwagę zasługuje lekcja wokalna o melodyjnej nazwie ”Śpiewające brzdące”, gdzie przyszli chórzyści i artyści estradowi wykonywali utwory także w języku angielskim.

Każdy z przybyłych gości otrzymał szkolną legitymację przedszkolaka uprawniającą do wstępu w mury Szkoły Podstawowej nr23. Dziękujemy przybyłym grupom i zapraszamy do naszej szkoły na kolejne wspólne spotkania.

Autor: Aneta

Drzwi Otwarte 2020