Spartakiada Przedszkolaka - Truchcikiem po zdrowie

Dodano dnia: 24.11.2019

Za nami I tura zawodów sportowych, na które przybyły zaprzyjaźnione przedszkola nr 10,13 oraz 17. Przed zmaganiami uczestnicy złożyli uroczystą przysięgę, gdzie przyrzekli: wykonywać wszystkie zadania sportowe do końca, nikogo nie popychać i nie oszukiwać, nie płakać, gdy się przegra oraz wspaniale bawić się i uśmiechać. Po wygłoszeniu przysięgi  w obecności pani dyrektor szkoły, uczestnicy przystąpili do rywalizacji, która rozegrała się w następujących konkurencjach: strzał do bramki, slalom z woreczkami,  tunel gąsienicy, kangury do góry, jazda na desce, toczenie fasolki czy galop z paletką. Ostra konkurencja nie wyłoniła zwycięzcy. Przewodnicząca zawodów pani Alicja Białczyk o dogrywkę poprosiła samych wychowawców przedszkoli. Panie wykazały się niezwykłą zręcznością  w rzutach piłką do kosza. Ogłoszono, że wszyscy zdobyli pierwsze miejsce, a w nagrodę za zmagania każdy otrzymał czerwone jabłuszko zdrowia!  Gratulujemy !!!!

Autor: Aneta

Spartakiada Przedszkolaka Truchcikiem po zdrowie 2019