Licznik odwiedzin:        Szukaj  

Dodano dnia: 06.04.2019

Dzisiejsze - sobotnie 06.04 spotkanie z członkami organizacji zajmujących się wolontariatem z powiatu węgorzewskiego - przedstawienie dobrych praktyk. Nasi wolontariusze Kasia, Julka B., Julka R., Marek, Jakub (VIII b), Łukasz VII A i Tamara i Filip z VII b zapoznali zaproszonych gości z naszymi działaniami i własnymi odczuciami odnośnie prowadzonych przedsięwzięć. Przesympatyczna atmosfera, a nasi wolontariusze rewelacyjni. Zapraszam do relacji Małgorzata Cieślik- Szkolne Koło Wolontariatu.Autor:

Spotkanie z członkami organizacji zajmujących się wolontariatem

Strona główna     |     Organizacja szkoły     |     Dokumenty szkolne      |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2016 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.