Licznik odwiedzin:        Szukaj

Dodano dnia: 02.04.2019

Dnia 1 kwietnia 2019 uczniowie z klas siódmych zwiedzili port lotniczy „od kuchni”.

W programie wycieczki znalazł się terminal pasażerski, bagażownia oraz remiza strażacka. Dodatkową atrakcją była prezentacja nowoczesnych wozów bojowych strażaków. Obserwowaliśmy też start dużych samolotów pasażerskich. Wrażenia niesamowite. Pani przewodnik przybliżyła nam tam zasady bezpieczeństwa, obowiązujące na lotnisku.

Energii wystarczyło również na największy w Trójmieście park trampolin. W ogromie atrakcji każdy znalazł coś dla siebie. Wycieczka była udana!

Autor: Aneta

Pilotem być - czyli klasy siódme za sterami samolotu

Strona główna     |     Organizacja szkoły     |     Dokumenty szkolne      |     Galeria zdjęć     |     Kontakt