Międzynarodowy Tydzień Bliskości - warsztaty Komunikacji

Dodano dnia: 02.10.2018

Od 8 do 14 października  trwa Międzynarodowy Tydzień  Bliskości.W związku z tym 15 października o godz. 16.00 w naszej szkole odbędzie się warsztat dotyczący komunikacji pokojowej, komunikacji empatycznej (NVC – *Nonviolent Communication*). Jest to sposób komunikacji zwany językiem serca, za pomocą którego uczymy się nazywać nasze uczucia i dążymy do zaspokojenia potrzeb bez osądzania i żądań wobec innych osób.
          Metoda opracowana przez dr. Marshalla Rosenberga, aktualnie rozpowszechniana przez Center for Nonviolent Communication na całym świecie, wykorzystywana zarówno w rozwiązywaniu globalnych konfliktów międzykulturowych, jak i w miejscu pracy, placówkach edukacyjnych oraz w rodzinach.

Spotkanie poprowadzi Joanna Wojniusz  z Gdyni– która na co dzień praktykuje wyżej wspomnianą metodę , uczestniczy w szkoleniach, poznaje teorię w szczegółach, rozważa rozpoczęcie ścieżki certyfikacyjnej. Pragnie podzielić się swoim doświadczeniem.

Czas trwania ok. 2 h - 2,5 h.
Wstęp wolny
Ze względu na ograniczona ilość miejsc obowiązują zapisy do 10.10.18 na pocztę internetowa szkoły sp23@elblag z dopiskiem Komunikacja pokojowa oraz numerem kontaktowym
Agnieszka Iwaszkiewicz